– Start seizoen 25-26, 8 september
Het nieuwe seizoen 2025-2026, start op maandag 8 september. In de week van 8-12 september is iedereen van harte welkom om gratis proef te komen
Welkom bij de “urban dance” school van Nijmegen & omstreken!
Home > Urban dance nijmegen
Op zoek naar “urban dance” aanbod? Bij urban dansschool MovingMatters ben je aan het goede adres. Wij bieden kwalitatief hoogwaardige Hip Hop en urban danslessen aan, waarmee we de dance academy zijn voor de verschillende streetstyles.
MovingMatters biedt vanaf jonge leeftijd danslessen aan en is hiermee een dansopleiding voor vele dansers, die uitgroeien tot gevorderde en professionele dansers. Ook bieden we bij MovingMatters beginnerslessen aan, waardoor iedereen bij onze Urban dansschool terecht kan voor de populaire streetstylen.
Urban is een breed begrip, evenals Hip Hop. Wij richten ons dan ook op het dansgedeelte en daarmee op de verschillende urban, hip hop en streetstylen. Zo leer je de basics van de verschillende stijlen. Denk hierbij aan basics uit Breakdance, Hip Hop, House, Poppin, Locking, afro en ga zo maar door. We hebben een breed docententeam. Alle docenten zijn zelf actief werkzaam in de danswereld, waardoor je verschillende invloeden van de verschillende stijlen tot je kan nemen en zo een brede basis legt.
Onze dansopleiding is breed. We hebben lesaanbod voor beginners en vergevorderden. Daarbij hebben we lessen voor kinderen, jeugd, tieners en natuurlijk ook voor volwassenen. Dit maakt ons lesaanbod toegankelijk voor iedereen die van dansen houdt. Voor zowel beginnende dansers als voor professionals kun je bij ons terecht.
Nieuwsgierig geworden? En goed willen leren dansen? Meld je dan aan voor een gratis proefles op een van onze locaties.
Voor vragen, mail naar info.movingmatters@gmail.com
Na lange wachtlijsten zijn onze urban dansopleidingen nu te volgen in zowel Nijmegen-Oost (onze hoofdlocatie), op onze locatie in Nijmegen-Noord en Nijmegen-Lent. Ons rooster groeit snel, wees er daarom snel bij om een plekje te bemachtigen.
Het nieuwe seizoen 2025-2026, start op maandag 8 september. In de week van 8-12 september is iedereen van harte welkom om gratis proef te komen
14 & 22 juni waren de eindvoorstellingen van dansschool MovingMatters in het theater. Verdeeld over maar liefst 5 verschillende voorstellingen. Een ongelofelijk groot succes, waarbij
Na de zomervakantie, starten onze lessen tegelijkertijd met de (basis)scholen. Op maandag 19 augustus 2024 starten de lessen weer bij dansschool MovingMatters. Iedereen is dan