– Start seizoen 25-26, 8 september
Het nieuwe seizoen 2025-2026, start op maandag 8 september. In de week van 8-12 september is iedereen van harte welkom om gratis proef te komen
Ben je op zoek naar dansen in Lent? Zoek dan niet verder, want je bent op de juiste plek!
Hip Hop dansschool MovingMatters heeft nu drie locaties in Nijmegen en onze NIEUWSTE locatie is geopend in Nijmegen Lent. Hier bieden wij dagelijkse Hip Hop en Urban danslessen aan voor alle leeftijden. Dus voor jonge kinderen, tieners, jeugd, studenten en natuurlijk ook voor volwassenen.
Zowel voor beginnende dansers als voor gevorderden, we hebben aanbod voor iedereen. Nog nooit gedanst? Geen probleem, je kunt dan instromen in speciale instroom groepen. Al veel ervaring? Dat kan natuurlijk ook. Onze docenten zijn gediplomeerd en dansen zelf op het allerhoogste niveau. Wil jij b.v. les van de Nederlands Kampioen Hip Hop? Dat kan bij MovingMatters!
We hebben drie locaties in Nijmegen, waarmee we een heel ruim dansaanbod hebben en bij jou om de hoek. In de nieuwe wijk Waalsprong, net over de Waalbrug zit onze nieuwste locatie. MovingMatters is hier gevestigd in het spiksplinter nieuwe gebouw De Stelt, dit is naast kindcentrum De Verbinding, ter hoogte van Het Fort Lent.
Let op, sommige verwarren locatie De Stelt met de Spil, ook in Lent. We zitten dus niet in de Spil, maar in De Stelt. Hier hebben we een grotere nieuwe ruimte.
Wil je dansen op onze nieuwste locatie in Lent? Les krijgen van gediplomeerde docenten? In een inspirerende leeromgeving? Waar plezier voorop staat? Waar jong en oud kan Hip Hop dansen. Naast de stijl Hip Hop/ urban, starten hier ook Afro en breakdance groepen. Ook komen hier speciale talentgroepen voor als dansers willen doorstromen in dans.
Kom naar locatie MovingMatters Lent. Dé Hip Hop dansschool van Lent, voor iedereen.
Het nieuwe seizoen 2025-2026, start op maandag 8 september. In de week van 8-12 september is iedereen van harte welkom om gratis proef te komen
14 & 22 juni waren de eindvoorstellingen van dansschool MovingMatters in het theater. Verdeeld over maar liefst 5 verschillende voorstellingen. Een ongelofelijk groot succes, waarbij
Na de zomervakantie, starten onze lessen tegelijkertijd met de (basis)scholen. Op maandag 19 augustus 2024 starten de lessen weer bij dansschool MovingMatters. Iedereen is dan